Откријте ја својата

убавина

ние знаеме како!

Студио 118 е салон за убавина кој ги нуди следниве услуги: депилација, масажи, маникир, педикир, бронзен спреј за потемнување, лифтинг и ботокс на трепки, пудра веѓи, јапонско исцртување веѓи, ламинација на веѓи и класични третмани на лице

Дозволете си беспрекорен и уникатен изглед

Услуги кои ги нудиме

Нудиме широк дијапазон на козметички услуги во Скопје, кои вклучуваат третмани на лице, топла и ладна депилација, ламинација на веѓи, лифтинг на трепки, мадеротерапија, хијалурон пен 

Previous slide
Next slide

професионални третмани за убавина

искуство и квалитет на едно место

Студио 118 е салон за убавина во Скопје, составен од тим на професионалци кои со своето долгогодишно искуство и квалитет ќе се потрудат на најдобар можен начин да ги задоволат Вашите очекувања и стандарди во светот на убавината.

Previous slide
Next slide

Arboreal

колаген

Глобална водечка марка на пептиден колаген

Пептан претставува биоактивни колагенски пептиди кои се специјално развиени за да обезбедат повеќекратни здравствени бенефити и функционални својства. Пептан е способен да промовира здрав живот што е докажано од бројни научни студии.

вратете ја самодовербата

среќни и задоволни клиенти

studio za ubavina karposh skopje

КОНТАКТ со нас

Доколку сакате да го закажете Вашиот термин или за било каква друга информација, контактирајте не преку нашата контакт форма.

испрати порака

Контакт информации

Работно време

Понеделник - Петок од 09:30 - 20:00
Сабота од 10:00 - 17:00

Адреса

бул. Партизански Одреди бр.88, лок.17, 1000 Скопје

Емаил

studiopetra118@gmail.com

Побарај Термин

Потполнете ги потребните полиња и одберете го посакуваниот датум, а ние ќе Ве контактираме во најскоро време.