ЗА НАС

           Студио 118 е салон за убавина во Скопје. Нудиме разни козметички услуги како мадеротерапија, лифтинг на трепки, топла и ладна депилација, PhiBrows техника за исцртување на веѓи и сл.  Со многу труд и љубов кон она што го работиме , за кратко време успеавме да стекнеме доверба кај нашите клиенти, а сето тоа благодарејќи на нашиот тим од професионалци, обучени со највисоки светски стандарди. 

Ние сме секогаш подготвени да ја оствариме Вашата замисла и цел, како и на Вашите прашања да дадеме одговори и совети за тоа како правилно да одржувате нега и убавина на Вашата кожа, лице и тело. Доколку сте заинтересирани за начинот на работа, како и услугите, или пак едноставно сакате да го закажете Вашиот термин, обратете се на нашиот телефонски број, преку нашата контакт форма или пак посетете го нашиот салон. 


Адреса

бул. Партизански Одреди бр.88, лок.17, Карпош, Скопје

Студио 118 салон за убавина Скопје.
Студио 118 салон за убавина Скопје 3
Студио 118 салон за убавина Скопје 2
Студио 118 салон за убавина Скопје 1
Studio 118 Skopje

Искуство

Имаме искусни козметичари кои секојдневно се надоградуваат по светски трендови.

Квалитет

Во Студио 118 Скопје, работиме со премиум козметика и апарати од светски брендови.

Доверба

Дозволете ни да ја откриеме Вашата убавина на нов и поинаков начин.

Професионалност

Нашиот тим на професионалци се обучени и знаат како Вашата замисла да стане реалност.

погледнете дел од нашата успешна работа

клиентите на прво место!

Задоволството е наше кога ќе видиме насмевка на Вашите лица и успех во она што Вие сте го замислиле, а ние го остваруваме. Закажете го уште денес Вашиот термин и откријте ја Вашата убавина!

Побарај Термин

Потполнете ги потребните полиња и одберете го посакуваниот датум, а ние ќе Ве контактираме во најскоро време.