AirBrush

airbrush

Совршен бронзен тен

100% Organic
AirBrush или спреј за потемнување е органски препарат кој потекнува од шеќерна репка и шеќерна трска.
Тенот трае од 7 до 10 дена во зависност од типот на кожата и од начинот на третирање на кожата пред и по третманот.
Потемнувањето се забележува веднаш по третманот.
Третманот е целосно безбеден за кожата и не предизвикува никакви негативни реакции.
Одличен е за припрема пред плажа, посебен настан или пригода.
Бојата постепено избледнува како што се горните слоеви на кожата регенерираат.
-Времетраење на третманот: 15 минути
 

Цена на третманот: 1400 денари

Закажете го вашиот термин за airbrush веднаш

           Студио 118 е салон за убавина во Скопје. Нудиме разни козметички услуги како мадеротерапија, лифтинг на трепки, топла и ладна депилација, PhiBrows техника за исцртување на веѓи и сл.  Со многу труд и љубов кон она што го работиме , за кратко време успеавме да стекнеме доверба кај нашите клиенти, а сето тоа благодарејќи на нашиот тим од професионалци, обучени со највисоки светски стандарди. 

Ние сме секогаш подготвени да ја оствариме Вашата замисла и цел, како и на Вашите прашања да дадеме одговори и совети за тоа како правилно да одржувате нега и убавина на Вашата кожа, лице и тело. Доколку сте заинтересирани за начинот на работа, како и услугите, или пак едноставно сакате да го закажете Вашиот термин, обратете се на нашиот телефонски број, преку нашата контакт форма или пак посетете го нашиот салон. Airbrush 

Адреса

бул. Партизански Одреди бр.88, лок.17, Карпош, Скопје

Побарај Термин

Потполнете ги потребните полиња и одберете го посакуваниот датум, а ние ќе Ве контактираме во најскоро време.