УСЛУГИ

Нашиот тим на професионалци врши голем број на козметички услуги во Скопје, кои вклучуваат третмани на лице, топла и ладна депилација, ламинација на веѓи, лифтинг на трепки, масажи на тело, трајна шминка, маникир и педикир…

Јапонско исцртување веѓи

PhiBrows Microblading

Обликување и боење на веѓи

Brow shape & Tint

Ламинација на веѓи

Brow lamination

Лифтинг и ботокс на трепки

Lash lift and tint

Вакум со радиофрекфенција

ЛИНИЈА НА ЛУКСУЗНИ И ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ ЗА НЕГА НА ЛИЦЕ

janssen третмани за лице

Мадеро терапија

depilacija so topol i laden vosok

ТОПЛА И ЛАДНА ДЕПИЛАЦИЈА

дЕПИЛАЦИЈА

manikir skopje

Manicure

Маникир

Pedikir

Pedicure

Педикир

Madero therapy

Мадеро терапија на лице

БЕСТСЕЛЕР ЗА БОЕЊЕ НА ВЕЃИТЕ

Henna Brows

powder-brows

Powder Brows

Омбре/Пудра веѓи

airbrush

Бронзер за тело

Air brush

бразилско мадеро

Бразилска мадеро терапија

парафин

парафински третман за дланки и стапала

silk lashes classic / volume / russian volume

СВилени трепки

dermapen - microneedling

Дермапен

Aquarelle lips

траен кармин

aquarelle lips

траен туш

soft eyeliner

кавитација

cavitation

липоласер

lipolaser

Побарај Термин

Потполнете ги потребните полиња и одберете го посакуваниот датум, а ние ќе Ве контактираме во најскоро време.